Līdz ar dzīves stila un gaumes maiņu, kā arī attīstoties tehnoloģijai, mainās dizains. Mūsdienās ir kļuvuši pieejami jauni materiāli, kā rezultātā interjers kļūst racionālāks un pievilcīgāks. Dizains ir radošs process, kura laikā kāds objekts vai priekšmets tiek mākslinieciski izprojektēts un izgatavots, laba dizaina pamatā ir veiksmīga forma un funkciju kombinācija. Galvenais dizainera uzdevums ir radīt lietas, kas labi izskatās noteiktā interjerā un vienlaikus arī funkcionē.

Mūsu dizaineri savas un klientu vēlmes, idejas un ieceres uzskicē uz papīra, izvēlas materiālus un veido detalizētu zīmējumu. Dizaineri veido skices arī datorā, konstruējot trīsdimensiju modeļus, kurus ērti aplūkot no visām pusēm.

Mūsdienu interjera tendences sevī ietver dabiskas izcelsmes materiālu izmantošanu. Par vienu no visbiežāk izmantotajiem materiāliem atzīstams koks, šī materiāla iekļaušana interjera dizainā, mājoklī veido noteiktu saikni ar dabu. Koka mēbeles, durvis, logi un dažādi dizaina elementi iederēsies jebkurā interjerā, galvenais ir pareizi izvēlēta koksnes krāsa.

Share